Abracon ASFLMB-33.000MHZ-LC-T
Oscillator MEMS 33MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
数据表和文档
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Oscillator MEMS 33MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Crystal Lead Free RoHS Compliant Enable/Disable Oscillator 15pF 85C 13mA 0.047 1.20mm
Oscillator XO 33MHz ±50ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS Components636L3C033M00000
636 Series 33 MHz 3.3 V ±50 ppm -20 ~ +70°C SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
ECS InternationalECS-2333-330-BN-TR
Clock Oscillator 33MHz 3.3V 15pF 4-Pin SMD T/R
描述
INDUSTRIAL TEMP 2ND GEN. MEMS OSCILLATOR, 33.000MHZ, 50PPM -
CMOS Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 33MHz Nom, CMOS
Mems Osc Xo 33.0000Mhz Lvcmos/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFLMB-33.000MHZ-LC-T
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 33.0000M HZ LVCMOS
1.8V~3.3V ¡À50ppm 33MHz QFN 5mm*3.2mm*900¦Ìm