Vishay XO37DREHNA25M
SMD Crystal Oscillator 25MHz 3.3V 15pF 4-Pin SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页19 年前
_legacy Avnet
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
MEMS Oscillator, 25 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 50 ppm, 3.3 V, DSC1001
Oscillator MEMS 25MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 25MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator, Low Power, -40C-85C, 50ppm
CTS ComponentsCB3LV-3I-25M0000
CB3LV Series 25 MHz 7 x 5 mm 3.3 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
描述
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 25MHz Nom