Abracon ASEMB-25.000MHZ-LC-T
Oscillator MEMS 25MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
数据表和文档
SHENGYU ELECTRONICS
Datasheet5 页15 年前
IHS
Abracon SCT
3 个月趋势:
-3.90%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
封装
3D下载
相关零件
Oscillator MEMS 25MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
CTS Components636L3I025M00000
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin CSMD T/R
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS Components636L3C025M00000
SMD Crystal Oscillator 25MHz 3.3V 30pF 4-Pin CSMD T/R
Oscillator XO 25MHz ±50ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
描述
MEMS Lead Free RoHS Compliant Enable/Disable Oscillator 15pF 85C 16mA 0.035 0.90mm
CRYSTAL, CLOCK MEMS 25.0000MHZ CMOS, OSCILLATOR, 3.2X2.5X0.85MM, ASEMB SERIES
ASEMB Series 25 MHz 3.2 x 2.5 mm 1.8 to 3.3 V ±50 ppm Silicon Clock Oscillator
Mems Osc, 25Mhz, 3.2 X 2.5Mm, Lvcmos; Frequency Nom:25Mhz; Oscillator Case:Smd, 3.2Mm X 2.5Mm; Frequency Stability +/-:50Ppm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:Asemb Series; Oscillator Output Compatibility:Lvcmos; Operating Rohs Compliant: Yes |Abracon ASEMB-25.000MHZ-LC-T