Vishay WYO502MCMBF0KR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5U, -56/+22% TC, 0.005uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Datasheet4 页10 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
3
Capacitance
5 nF
5 nF
5 nF
Dielectric
Y5U
Y5U
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
440 V
440 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Height
12.5 mm
12.5 mm
12.5 mm
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述