Vishay WYO472MCMUALKR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5U, -56/+22% TC, 0.0047uF, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWYO472MCMUALKR012K
4d
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Stock
0
Capacitance
4.7 nF
4.7 nF
4.7 nF
Voltage Rating (DC)
440 V
440 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Height
12.5 mm
12.5 mm
12.5 mm
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述