Vishay WYO332MCMBF0KR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5U, -56/+22% TC, 0.0033uF, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Datasheet4 页10 年前
Stock
1
Authorized Distributors
2
Capacitance
3.3 nF
3.3 nF
3.3 nF
Voltage Rating (DC)
250 V
250 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Height
11 mm
11 mm
11 mm
Introduction Date2006-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Capacitor,ceramic,3.3Nf,20-% Tol,20+% Tol |Vishay WYO332MCMBF0KR
WYO X440Y250VAC 3300pF ±20% Y5U BULK E3
CAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL