Vishay WYO252MCMTARKR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5U, -56/+22% TC, 0.0025uF, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Datasheet4 页5 年前
Stock
14,000
Authorized Distributors
3
Capacitance
2.5 nF
2.5 nF
2.5 nF
Voltage Rating (DC)
440 V
440 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Height
9 mm
9 mm
9 mm
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
WYO X440Y250VAC 2500pF ±20% Y5U REEL E3
CAP CER 2500PF 440VAC Y5U RADIAL
KF 2,5nF 250Vac1,5kV 20% X1Y2
2500PF SAFETY X1/Y2 20% 5MMLS