Vishay WYO222MCMUARKR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5U, -56/+22% TC, 0.0022uF, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Datasheet4 页5 年前
Capacitance
2.2 nF
2.2 nF
2.2 nF
Voltage Rating (DC)
440 V
440 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Height
9 mm
9 mm
9 mm
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
Wyo X440Y250Vac 2,2Nf ±20% K4000 E3 |Vishay WYO222MCMUARKR
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL