Vishay WYO152MCMBRAKR
Cap Ceramic Suppression X1/Y2 0.0015uF 440VAC/250VAC 20% (8 X 4.5mm) Radial 5mm 125C T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Datasheet4 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.94%
备用零件
Price @ 1000
Stock
67,789
Authorized Distributors
3
Capacitance
1.5 nF
1.5 nF
Dielectric
Y5U
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
440 V
Tolerance
20 %
20 %
Height
8 mm
8 mm
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.60
Introduction Date2006-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5U, -56/+22% TC, 0.0015uF, Through Hole Mount
WYO X440Y250VAC 1500pF ±20% Y5U REEL E3
CAP CER 1500PF 440VAC Y5U RADIAL
1.5nF ¡À20% Y5U(E) 440V(AC) 8mm*4.5mm*11mm
Radial Disc WYO 440VAC 1500pF ±20% Y5U E