Vishay WYO102MCMTARKR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5U, -56/+22% TC, 0.001uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Datasheet4 页5 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Stock
63,000
Authorized Distributors
4
Capacitance
1 nF
1 nF
1 nF
Voltage Rating (DC)
440 V
440 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Height
6.5 mm
6.5 mm
6.5 mm
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
WYO X440Y250VAC 1000pF ±20% Y5U REEL E3
CAP CER 1000PF 440VAC Y5U RADIAL