Vishay WYO102MCMBRCKR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5U, -56/+22% TC, 0.001uF, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Datasheet4 页10 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
1
Capacitance
1 nF
1 nF
1 nF
Dielectric
Y5U
Y5U
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
440 V
440 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Height
6.5 mm
6.5 mm
6.5 mm
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 month ago)
描述
Wyo X440Y250Vac 1Nf ±20% K4000 E3 |Vishay WYO102MCMBRCKR
WYO X440Y250VAC 1000pF ±20% Y5U REEL E3
CAP CER 1000PF 440VAC Y5U RADIAL