Vishay WSN251515R00FTA
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 15ohm, 3.87V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2515
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
TTIWSN251515R00FTA02KTape & Reel
23h
AvnetWSN251515R00FTA02K
3d
Arrow ElectronicsWSN251515R00FTA02K
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
3
Resistance
15 Ω
15 Ω
15 Ω
Case/Package
2515
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Composition
Wirewound
Wirewound
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
50 ppm/°C
Introduction Date2006-02-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
WSN2515 15 1% R86