Vishay WSL2512R4750FEB
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.475ohm, 0.69V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页8 年前
供应链
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2017-07-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
相关零件
Res Metal Strip 2512 0.5 Ohm 1% 1W ±75ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
Res Metal Strip 2512 0.5 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive Bulk
PanasonicERJ1TRQFR47U
Res Thick Film 2512 0.47 Ohm 1% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-1TRQFR51U
Res Thick Film 2512 0.51 Ohm 1% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-1TRQFR43U
Res Thick Film 2512 0.43 Ohm 1% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
描述
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSL-2512.4751%EBE3
WSL-2512 .475 1% EB e3