Vishay WSL2512R0200JEA
Res Metal Strip 2512 0.02 Ohm 5% 1W 75ppm/C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
数据表和文档
供应链
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-M1WSJ20MU
Res Thick Film 2512 0.02 Ohm 5% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRL2512JK-070R02L
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.02ohm, 0.1414V, 5% +/-Tol, 1200ppm/Cel, Surface Mount, 2512