TE Connectivity / CGS TLM3AER018JTE
Res Current Sense Metal Foil 2512 0.018 Ohm 5% 1W ±100ppm/°C Molded Emboss T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页1 年前
element14 APAC
TE Connectivity
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2016-05-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2025-04-21
LTD Date2025-04-28
相关零件
Res Metal Strip 2512 0.018 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Metal Strip 2512 0.018 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Metal Strip 2512 18m Ohm 1% 1W ±75ppm/°C Molded SMD T/R
TE ConnectivityRLP73V3AR018JTE
Res Thick Film 2512 18m Ohm 5% 2W ±600ppm/°C Molded SMD Embossed Plastic T/R
Res Metal Film 2512 0.018 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Automotive Grade Metal Foil 2512 18mOhm 1% Emboss T/R
描述
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Foil, 1W, 0.018ohm, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Current Sense Resistors - SMD TLM 2512 1.0W R018 5% 100PPM 4K RL
CURRENT SENSE RES, 0R018, 5%, 1 W, 2512