Vishay WSL2010R1800FEB18
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.18ohm, 0.4243V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-9.52%
备用零件
Price @ 1000
Stock
2,280
Authorized Distributors
3
Resistance
180 mΩ
180 mΩ
Case/Package
2010
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Composition
Metal Strip
Metal Strip
Temperature Coefficient
75 ppm/°C
75 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
1% ¡À75ppm/¡æ 180m¦¸ 1W 2010 5mm*2.5mm*635¦Ìm