Vishay WSC0002100R0JTA
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 100ohm, 14.14V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
TTIWSC0002100R0JTA01200Tape & Reel
18h
AvnetWSC0002100R0JTA01200
3d
Arrow ElectronicsWSC0002100R0JTA01200
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Arrow Electronics
备用零件
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
3
Resistance
100 Ω
100 Ω
Case/Package
4527
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
2 W
2 W
Composition
Wirewound
Wirewound
Temperature Coefficient
20 ppm/°C
20 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
100¦¸ ¡À5% 2W ¡À20ppm/¡æ 4527 11.56mm*6.98mm*4.24mm
100 OHM 5% 2W 20PPM
WSC0002 100 5% R86