Vishay WR506170A3302JGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 33000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A3302JGP0001500
16h
Arrow ElectronicsWR506170A3302JGP0001500
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
2
Resistance
33 kΩ
33 kΩ
Mount
Case/Package
Conformal
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
3 W
3 W
Composition
Metal Oxide
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res Metal Oxide 33kOhm 5% 3W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WR5 33K 5% RP