Vishay WR506170A1002JGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 10000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+138%
备用零件
Price @ 1000
Stock
4,150
Authorized Distributors
3
Resistance
10 kΩ
10 kΩ
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Conformal
Conformal
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
3 W
3 W
Composition
Metal Oxide
Metal Oxide
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
WR5 10K 5% RP