Vishay WKP221MCPED0KR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5T, 0.00022uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
3
Capacitance
220 pF
220 pF
220 pF
Dielectric
K2000
K2000
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Height
8 mm
8 mm
8 mm
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.60
Introduction Date2006-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
WKP X760Y500VAC 220PF ±20% Y5T BULK E3
CAP CER 220PF 760VAC Y5T RADIAL
220PF 760V 20% 12.5MM