Vishay WKP102MCPERZKR
Cap Ceramic Suppression X1/Y1 0.001uF 760VAC/500VAC Y5U 20% (10 X 6mm) Radial 12.5mm 125C T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Datasheet4 页8 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
备用零件
Price @ 1000
Stock
4,889
Authorized Distributors
3
Capacitance
1 nF
1 nF
Dielectric
K4000
K4000
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
3224
Voltage Rating (DC)
Tolerance
20 %
20 %
Height
11 mm
11 mm
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, K4000, 0.001uF, Through Hole Mount, 3224
WKP Radial Disc Ceramic Capacitor 0.394Dia 10.00mm Y5U E ±20% 1000pF
WKP X760Y500VAC 1000pF ±20% Y5U REEL E3
CAP CER 1000PF 760VAC Y5U RADIAL