Vishay WKO471MCPCF0KR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5U, -56/+22% TC, 0.00047uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Newark
Farnell
element14 APAC
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+54.47%
备用零件
Price @ 1000
Stock
46,879
Authorized Distributors
6
Capacitance
470 pF
470 pF
Dielectric
K4000
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
440 V
Tolerance
20 %
20 %
Height
8 mm
8 mm
Introduction Date2007-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Cap Ceramic 470pF 440VAC/300VAC K4000 20% (8 X 5mm) Radial 7.5mm 125C Bulk
WKO Series Ø8x5 mm 470 pF 440/300 VAC ±20 % K4000 AC Line Ceramic Disc Capacitor
CAPACITOR CERAMIC 470PF 440V, K4000, 20%, RAD
WKO Ceramic Disc Suppression Capacitors 470pF 440volts 20%