Vishay WKO221MCPCD0KR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5T, -33/+22% TC, 0.00022uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Newark
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
3
Capacitance
220 pF
220 pF
220 pF
Dielectric
K2000
K2000
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
440 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Height
8 mm
8 mm
8 mm
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.60
Introduction Date2007-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
CAPACITOR CERAMIC 220PF 440V, K2000, 20%, RAD
WKO X440Y300VAC 220PF ±20% Y5T BULK E3
CAP CER 220PF 440VAC Y5T RADIAL