Vishay WKO101MCPCD0KR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5S, 22% TC, 0.0001uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Newark
element14
备用零件
Price @ 1000
Stock
20
Authorized Distributors
3
Capacitance
100 pF
100 pF
100 pF
Dielectric
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
300 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Height
8 mm
8 mm
8 mm
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
CAPACITOR CERAMIC 100PF 300V, K1200, 20%, RAD
WKO X440Y300VAC 100PF ±20% Y5S BULK E3
CAP CER 100PF 440VAC Y5S RADIAL