Vishay WK202070A3901JD500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 3900ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070A3901JD50005K
4d
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
1
Resistance
3.9 kΩ
3.9 kΩ
Mount
Through Hole
Case/Package
Conformal
Conformal
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
Composition
Metal Oxide
Metal Oxide
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
WK2 3K9 200 5% R5