Vishay VS-UFB80FA40
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 40A, 400V V(RRM), Silicon
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页5 年前
TME
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date2011-11-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
MicrochipAPT2X31D60J
Rectifier Diode Switching 600V 30A 85ns 4-Pin SOT-227 Tube
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 65A, 400V V(RRM), Silicon
MicrochipAPT2X101D20J
Diode Switching 200V 100A 4-Pin SOT-227
MicrochipAPT30DF20HJ
Pm-Diode-Fred-D-Sot227 Rohs Compliant: Yes |Microchip Technology APT30DF20HJ
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 100A, 200V V(RRM), Silicon
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 170A, 400V V(RRM), Silicon
描述
Modules Rectifiers - SOT-227 FRED
DIODE MODULE GP 400V 40A SOT-227
DIODE GEN PURP 400V 40A SOT227