Vishay VS-UFB280FA20
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 100A, 200V V(RRM), Silicon
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页6 年前
Future Electronics
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+10.83%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
MicrochipAPT2X61D30J
Diode Switching 300V 60A 4-Pin SOT-227
MicrochipAPT2X61S20J
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 75A, 200V V(RRM), Silicon
MicrochipAPT2X101D20J
Diode Switching 200V 100A 4-Pin SOT-227
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 65A, 200V V(RRM), Silicon
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 65A, 400V V(RRM), Silicon
描述
Rectifier Diode Switching 175A 45ns 4-Pin SOT-227
Modules Rectifiers - SOT-227 FRED
Diode/Diode 280A 200V Insulated SOT-227
1700A 1V@120A 175A 200V SOT-227 Bridge Rectifiers ROHS
DIODE MODULE GP 200V 175A SOT227
DIODE MODULE, SINGLE, 280A, 200V; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max: 200V; Forward Current If(AV): 280A; Forward Voltage VF Max: 1.1V; Diode Module Configuration: Dual Isolated; Product Range: FRED Pt Series; SVHC: No SVHC (