Vishay VR37000008204JA100
Res, 8M2, 0.5W, Axial, Metal Film Rohs Compliant: Yes |Vishay VR37000008204JA100
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页2 年前
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.13%
供应链
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-08-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
VR25 SERIES AXIAL METAL GLAZE RESISTOR 8.2MOHMS +/-5% 0.25W +/-200PPM/DEGC
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 8200000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF14JT8M20
Axial FIXED RESISTOR CF 0.091Diax0.236L 2.30mmx6.00mm 0.25W 1/4W 8.2MOhm 0/ -1500ppm/C
Res Metal Glaze 8.2M Ohm 5% 1/4W ±200ppm/C Conformal AXL Thru-Hole T/R
Stackpole ElectronicsCF18JT8M20
Axial FIXED RESISTOR CF 0.067Diax0.130L 1.70mmx3.30mm 0.125W 1/8W 8.2MOhm 0/ -1500ppm/C
Stackpole ElectronicsCF14JT7M50
Axial FIXED RESISTOR CF 0.091Diax0.236L 2.30mmx6.00mm 0.25W 1/4W 7.5MOhm 0/ -1500ppm/C
描述
Axial FIXED RESISTOR VR37 0.157Diax0.354L 4.00mmx9.00mm 0.5W 1/2W 8.2MOhm ±200ppm/C
Resistor: metal glaze; THT; axial; 8.2MOhm; +-5%; 0.5W; 200ppm/ deg.C
VR37 SERIES AXIAL METAL GLAZE RESISTOR 8.2MOHMS +/-5% 0.5W +/-200PPM/DEGC
Res Metal Glaze 8.2M Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Conformal Coated AXL Ammo Pack
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 8.2e+06ohm, 3500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount