Vishay VR37000008204FA100
Resistor: metal glaze; THT; axial; 8.2MOhm; +-1%; 0.5W; 200ppm/ deg.C
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页2 年前
Future Electronics
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-6.91%
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 8200000ohm, 3500V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 8200000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
VR25 SERIES AXIAL METAL GLAZE RESISTOR 8.2MOHMS +/-5% 0.25W +/-200PPM/DEGC
Stackpole ElectronicsRNV14FAL7M50
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 7500000ohm, 1600V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF14JT8M20
Axial FIXED RESISTOR CF 0.091Diax0.236L 2.30mmx6.00mm 0.25W 1/4W 8.2MOhm 0/ -1500ppm/C
Stackpole ElectronicsCF18JT8M20
Axial FIXED RESISTOR CF 0.067Diax0.130L 1.70mmx3.30mm 0.125W 1/8W 8.2MOhm 0/ -1500ppm/C
描述
Res Metal Glaze 8.2M Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 8.2e+06ohm, 3500V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
8.2M¦¸ ¡À1% 500mW ¡À200ppm/¡æ 10mm