Vishay VR37000005604JA100
Axial Fixed Resistor VR37 0.157DIAX0.354L 4.00MMX9.00MM 0.5W 1/2W 5.6MOHM ±200PPM/C
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页2 年前
Arrow.cn
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+6.17%
供应链
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-08-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Metal Film Resistors 5.6MΩ 250mW ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS
Axial FIXED RESISTOR VR25 0.098Diax0.256L 2.50mmx6.50mm 0.25W 1/4W 5.1MOhm ±200ppm/C
5.6 MOhms 1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Metal Film
TE ConnectivityCFR50J5M6
Res Carbon Film 5.6M Ohm 5% 0.5W(1/2W) -1500ppm/C to 0ppm/C AXL Ammo
Stackpole ElectronicsCF12JT5M60
Res Carbon Film 5.6M Ohm 5% 0.5W(1/2W) -1500ppm/C to 0ppm/C Conformal Coated AXL T/R
Stackpole ElectronicsCF14JB5M10
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 5.1e+06ohm, 350V, 5% +/-Tol, -1500,0ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
VR37 SERIES AXIAL METAL GLAZE RESISTOR 5.6MOHMS +/-5% 0.5W +/-200PPM/DEGC
Res Metal Glaze 5.6M Ohm 5% 1/2W ±200ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
Avnet Japan
RES, 5M6, 0.5W, 3.5KV, AXIAL, METAL FILM;
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 5.6e+06ohm, 3500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount