Vishay VR25000005604JA100
Metal Film Resistors 5.6MΩ 250mW ±200ppm/℃ ±5% Plugin, D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页2 年前
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.78%
供应链
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-12-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Axial FIXED RESISTOR VR37 0.157Diax0.354L 4.00mmx9.00mm 0.5W 1/2W 5.6MOhm ±200ppm/C
TE ConnectivityCFR50J5M6
Res Carbon Film 5.6M Ohm 5% 0.5W(1/2W) -1500ppm/C to 0ppm/C AXL Ammo
Stackpole ElectronicsCF12JT5M60
Res Carbon Film 5.6M Ohm 5% 0.5W(1/2W) -1500ppm/C to 0ppm/C Conformal Coated AXL T/R
Stackpole ElectronicsCF14JB5M10
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 5.1e+06ohm, 350V, 5% +/-Tol, -1500,0ppm/Cel, Through Hole Mount
5.6 MOhms 1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Metal Film
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 5600000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR VR25 0.098Diax0.256L 2.50mmx6.50mm 0.25W 1/4W 5.6MOhm ±200ppm/C
Res Metal Glaze 5.6M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Conformal Coated AXL Automotive Ammo Pack