Vishay VR37000003305FR500
Res Metal Glaze 33kOhm 1% 1/2W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.12%
Stock
54,766
Authorized Distributors
6
Resistance
33 MΩ
33 MΩ
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
500 mW
500 mW
Composition
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
描述
Metal Film Resistors - Through Hole 1/2W 33Mohms 1%
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 3.3e+07ohm, 3500V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
33M¦¸ ¡À1% 500mW ¡À200ppm/¡æ 10mm