Vishay TS53YJ201MR10
Trimmer, Cermet, 0.25W, 200ohm, 7.07V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 2020
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
Newark
TME
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-9.12%
相关零件
TT Electronics23AR200LFTR
Trimmer, Cermet, 0.25W, 200ohm, 200V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 2018
TT Electronics23BR200LFTR
Cermet trimmer potentiometer, 200 Ω, 0.25 W, SMD, on top, 23BR200LFTR
Resistor Trimmer 200 Ohm 20% 1/4 Watt 1 Turn 2.45mm J-hook Surface Mount Embossed Tape and Reel
TRIMMER, CERMET, REST 200 OHMS, SMD,1 TURN, PWR 0.25W, DIM 0.177INLX0.177INWX0.1INH
Trimmer, Cermet, 0.25W, 200ohm, 20% +/-Tol, 1 Turn(s), 1818
描述
TS53Y Series 5 mm Square 0.2 kOhm ±20 % 0.25 W Single Turn Miniature Trimmer
TRIMMER;CERMET;REST 200 OHMS;SMD;1 TURN;LINEAR;PWR-RTG 0.25W
TRIMMER, POTENTIOMETER 200 OHM 1TURN SMD
SMD Trimmers/Potentiometers 5mm SQUARE 200 OHM
200¦¸ ¡À20% 250mW ¡À100ppm/¡æ 2.7mm