Vishay TR3C157K6R3C0200
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 6.3V, 10% +Tol, 10% -Tol, 150uF, Surface Mount, 2413
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet30 页2 年前
element14 APAC
Farnell
Future Electronics
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
2
Capacitance
150 µF
150 µF
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
2312
Voltage Rating (DC)
6.3 V
6.3 V
Tolerance
10 %
10 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
200 mΩ
700 mΩ
Leakage Current
9.4 µA
9 µA
Dissipation Factor
8 %
8 %