Vishay TR3C156K025C0425
CAP TANT 15UF 10% 25V 2312 / 15 µF Molded Tantalum Capacitors 25 V 2312 (6032 Metric) 425mOhm
数据表和文档
IHS
Datasheet30 页2 年前
Farnell
Newark
element14 APAC
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.09%
Stock
18,940
Capacitance
15 µF
15 µF
15 µF
Case/Package
2312
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
25 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
425 mΩ
1.2 Ω
1.2 Ω
Leakage Current
3.8 µA
3.8 µA
Dissipation Factor
6 %
6 %
6 %