Vishay TNPW120656K2BETY
Res 56.2K Ohm 0.1% 1/4W 1206
价格与库存
数据表和文档
相关零件
PanasonicERA-8AEB5622V
Res Thin Film 1206 56.2K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT1206BRD0756K2L
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 56.2kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA8AEB513V
Res Thin Film 1206 51K Ohm 0.1% 1/4W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-8AEB6042V
Res Thin Film 1206 60.4K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT1206BRD0756KL
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 56kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
RES 56.2K OHM 0.1% 1/4W 1206
Tnpw, 1206, 56.2 Kohm, 0.1%, 25 Ppm |Vishay TNPW120656K2BETY
TNPW-1206 56.2K 0.1% T-9 R75
56.2K OHM .1% 25PPM 2/5W