Vishay TNPW120660K4BEEA
Res Thin Film 1206 60.4K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页2 年前
Datasheet10 页14 年前
New Yorker Electronics
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-17.25%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2000-10-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PanasonicERA-8AEB6042V
Yageo GroupRT1206BRD0760K4L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 60400ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
PanasonicERA-8AEB5622V
Res Thin Film 1206 56.2K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA8AEB563V
Res Thin Film 1206 56K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRT1206BRD0756K2L
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 56.2kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT1206BRD0756KL
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 56kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
TNPW Series 1206 0.4 W 60.4 kOhm ±0.1 % ±25 ppm/K Thin Film Flat Chip Resistor
1206 (3216Metric) 1206 TNPW e3 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 60.4kOhms ±25ppm/C