Vishay TNPW12063K90BEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 3900ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页2 年前
Datasheet10 页14 年前
New Yorker Electronics
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.33%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
48,452
Authorized Distributors
5
Resistance
3.9 kΩ
3.9 kΩ
Case/Package
1206
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2000-10-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PanasonicERA8AEB392V
Res Thin Film 1206 3.9K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Yageo GroupRT1206BRD073K9L
PanasonicERA8AEB4021V
Res Thin Film 1206 4.02K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA-8AEB362V
Res Thin Film 1206 3.6K Ohm 0.1% 0.25W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thin Film 1206 4.02K Ohm 0.1% 0.4W ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive Medical T/R
Yageo GroupRT1206BRD074K22L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 4220ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
描述
TNPW e3 1206 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 3.9kOhms 0.25W 1/4W
RES 3.9K OHM 0.1% 0.52W 1206
3.9K¦¸ ¡À0.1% 520mW ¡À25ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*650¦Ìm
TNPW1206 3K9 0.1% T-9 ET1 e3
3.9K OHM .4W .1% 25PPM