Vishay TNPW1206330KBEEN
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 330000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页4 年前
Datasheet10 页14 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-16.27%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERA8AEB334V
Res Thin Film 1206 330K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
250mW Thin Film Resistor 700V ±0.1% ±25ppm/℃ 330kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA8AEB304V
250mW Thin Film Resistor 150V ±0.1% ±25ppm/℃ 300kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-8AEB3323V
Res Thin Film 1206 332K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT1206BRD07332KL
Res Thin Film 1206 332K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRT1206BRD07360KL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 12.4ohm, 200V, 0.05% +/-Tol, 15ppm/Cel, Surface Mount, 1206
描述
TNPW e3 1206 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 330kOhms 0.25W 1/4W
RES 330K OHM 0.1% 0.52W 1206
330K¦¸ ¡À0.1% 520mW ¡À25ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*650¦Ìm
TNPW1206 330K 0.1% T-9 E52 e3