Vishay TNPV1206330KBEEN
250mW Thin Film Resistor 700V ±0.1% ±25ppm/℃ 330kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页4 年前
Newark
Farnell
Future Electronics
HQonline
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.40%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
PanasonicERA8AEB334V
Res Thin Film 1206 330K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 330000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
PanasonicERA8AEB304V
250mW Thin Film Resistor 150V ±0.1% ±25ppm/℃ 300kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-8AEB3323V
Res Thin Film 1206 332K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 300000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 330000ohm, 700V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
1206 330K Ohms 0.1% 25PPM High Voltage Thin Film Flat Chip Resistor
Res Thin Film 1206 330kOhm 0.1% 1/4W ±25ppm/K Molded Paper Tape
Avnet Japan
RES SMD 330K OHM 0.1% 1/4W 1206
Surface Mount Chip Resistor, Thin Film, Aec-Q200 Tnpv Series, 330 Kohm, 250 Mw, 0.1%, 700 V Rohs Compliant: Yes |Vishay TNPV1206330KBEEN
1206 (3216Metric) 1206 TNPV 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 330kOhms ±25ppm/C
RES, 330K, 0.1%, 0.25W, 1206, THIN FILM; Resistor Case Style: 1206 [3216 Metric]; Resistance: 330kohm; Product Range: TNPV e3 Series; Voltage Rating: 700V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 250mW; Resistance