Vishay TNPW120629K4BETY
Res 29.4K Ohm 0.1% 1/4W 1206
价格与库存
数据表和文档
相关零件
PanasonicERA-8AEB2942V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 29400ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
PanasonicERA8AEB303V
Res Thin Film 1206 30K Ohm 0.1% 1/4W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA8AEB273V
Res Thin Film 1206 27K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 30000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 30100ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
描述
RES 29.4K OHM 0.1% 1/4W 1206
Tnpw, 1206, 29.4 Kohm, 0.1%, 25 Ppm |Vishay TNPW120629K4BETY
TNPW-1206 29.4K 0.1% T-9 R75
29.4K OHM .1% 25PPM 2/5W