Vishay TNPW1206200RBETY
Tnpw, 1206, 200 Ohm, 0.1%, 25 Ppm |Vishay TNPW1206200RBETY
价格与库存
数据表和文档
相关零件
PanasonicERA8AEB201V
Res Thin Film 1206 200 Ohm 0.1% 1/4W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT1206BRD07200RL
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 200Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA8AEB221V
Res Thin Film 1206 220 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERA8AEB181V
Res Thin Film 1206 180 Ohm 0.1% 1/4W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 196ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 180ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
描述
RES 200 OHM 0.1% 1/4W 1206
Thin Film Resistors 200ohms .1% 25ppm
TNPW-1206 200 0.1% T-9 R75
200 OHM .1% 25PPM 2/5W