Vishay TNPW1206180RBEEN
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 180ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页4 年前
Datasheet10 页14 年前
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERA8AEB181V
Res Thin Film 1206 180 Ohm 0.1% 1/4W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-8AEB1870V
Res Thin Film 1206 187 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA-8AEB1910V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 191ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
TE Connectivity / AMP4-1879256-6
Res Thin Film 1206 162 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±15ppm/C Pad SMD Cut Tape Medical
TE Connectivity5-1879256-2
Res Thin Film 1206 169 Ohm 0.1% 1/4W ±15ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
TE Connectivity / AMP6-1879256-2
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 182ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Surface Mount, 1206
描述
TNPW e3 1206 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 180Ohms 0.25W 1/4W
RES SMD 180 OHM 0.1% 1/4W 1206
180¦¸ ¡À0.1% 520mW ¡À25ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*650¦Ìm