Vishay TNPW0603825RBEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 825ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
New Yorker Electronics
Future Electronics
3 个月趋势:
+13.49%
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PanasonicERA3AEB8250V
Res Thin Film 0603 825 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRD07825RL
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 825Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA3AEB821V
Res Thin Film 0603 820 Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA3AEB8660V
Res Thin Film 0603 866 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Res Thin Film 0603 750 Ohm 0.1% 1/8W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRT0603BRD07750RL
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 750Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Res Thin Film 0603 825 Ohm 0.1% 0.11W ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Medical Automotive AEC-Q200
RESISTOR, THIN FILM, 825 OHM, 100mW, 0.1%, FULL REEL
Resistor, 825R, 0.1%, 0.125W, THIN FILM, SMD;; SMD; Resistance:825ohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power
0603 (1608Metric) 0603 TNPW e3 0.063Lx0.033W 1.60mmx0.85mm 0.1W 1/10W 825Ohms ±25ppm/C