Vishay TNPW0603750RBEEA
Res Thin Film 0603 750 Ohm 0.1% 1/8W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
数据表和文档
New Yorker Electronics
Newark
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+7.89%
相关零件
PanasonicERA-3AEB751V
100mW Thin Film Resistor 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 750Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603BRD07750RL
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 750Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA3AEB681V
Res Thin Film 0603 680 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA3AEB821V
Res Thin Film 0603 820 Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRD07820RL
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 820Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 787Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Avnet Japan
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 750ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
RES THNFLM 0603 750 OHM 0.1% 1/10W 25PPM/ C SMD
Res Thin Film 0603 750 Ohm 0.1% 0.11W ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Medical Automotive AEC-Q200
750 Ohms 0.21W 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Chip Resistor
0603 (1608Metric) 0603 TNPW e3 0.063Lx0.033W 1.60mmx0.85mm 0.1W 1/10W 750Ohms ±25ppm/C
SMD Resistor 0603 750Ω ±0.1% 1/10W ±25ppm/℃