Vishay TNPW0603698RBEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 698ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页2 年前
Datasheet10 页14 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-42.62%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PanasonicERA3AEB6980V
Res Thin Film 0603 698 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0603BRD07698RL
PanasonicERA3AEB681V
Res Thin Film 0603 680 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA-3AEB751V
100mW Thin Film Resistor 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 750Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thin Film 0603 750 Ohm 0.1% 1/8W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRT0603BRD07750RL
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 750Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
TNPW Series 0603 698 Ohm 0.125 W ±0.1 % ±25 ppm/K SMT Thin Film Chip Resistor
TNPW e3 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 698Ohms 0.1W 1/10W
RES, THIN FILM, 698OHM, 100mW, 0.1%; Resistance:698ohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:0.063W; Voltage Rating:50V; Series:TNPW; Temperature Coefficient:± 25 ppm/°K; Resistor Element Material:Thin Film ;RoHS Compliant: Yes