Vishay TNPW06034K70BYEN
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 4700ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页4 年前
3 个月趋势:
+74.56%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRT0603BRB074K7L
PanasonicERA3ARB472V
Res Thin Film 0603 4.7K Ohm 0.1% 0.1W ±10ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thin Film 0603 4.7K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive Medical T/R
PanasonicERA3ARB4991V
Res Thin Film 0603 4.99K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±10ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERA3ARB432V
Res Thin Film 0603 4.3K Ohm 0.1% 0.1W ±10ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRB074K99L
100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 4.99kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Res, 4K7, 0.1%, 0.125W, 0603, Thin Film Rohs Compliant: Yes |Vishay TNPW06034K70BYEN
TNPW e3 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±10ppm/C 4.7kOhms 0.1W 1/10W
TNPW0603 Resistor T/R; 0.1W; 0.1%; 4K7
4.7K¦¸ ¡À0.1% 100mW ¡À10ppm/¡æ 0603 1.55mm*850¦Ìm*550¦Ìm
电阻, 4K7, 0.1%, 0.125W, 0603, 薄膜;