Vishay TNPW0603365RBEEN
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 365ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页4 年前
Datasheet10 页14 年前
Arrow Electronics
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.96%
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERA-3AEB3650V
Res Thin Film 0603 365 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0603BRD07365RL
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 365Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 332ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERA-3AEB331V
Res Thin Film 0603 330 Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA3AEB391V
Res Thin Film 0603 390 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0603BRD07390RL
Res Thin Film 0603 390 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
描述
TNPW Series 0603 365 Ohm 0.125 W ±0.1 % ±25 ppm/K SMT Thin Film Chip Resistor
TNPW e3 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 365Ohms 0.1W 1/10W
Res Thin Film 0603 365 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200 Medical