Vishay TNPW0603357RBEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 357ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页2 年前
Datasheet10 页14 年前
New Yorker Electronics
Future Electronics
Newark
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-49.26%
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PanasonicERA-3AEB3570V
100mW Thin Film Resistor 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 357Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603BRD07357RL
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 357Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 332ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERA-3AEB331V
Res Thin Film 0603 330 Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA3AEB391V
Res Thin Film 0603 390 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0603BRD07330RL
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 330Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Res Thin Film 0603 357 Ohm 0.1% 0.11W 25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Medic
TNPW e3 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 357Ohms 0.1W 1/10W
RES, THIN FILM, 357OHM, 100mW, 0.1%; Resistance:357ohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:0.063W; Voltage Rating:50V; Series:TNPW; Temperature Coefficient:± 25 ppm/°K; Resistor Element Material:Thin Film ;RoHS Compliant: Yes