Vishay TNPW0603340RBEEN
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 340ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet14 页4 年前
IHS
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.39%
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERA-3AEB3400V
Res Thin Film 0603 340 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0603BRD07340RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 332ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERA-3AEB331V
Res Thin Film 0603 330 Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-3AEB3320V
Res Thin Film 0603 332 Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRD07330RL
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 330Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
RES 340 OHM 0.1% 0.21W 0603
TNPW0603 340R 0.1% T-9 E52 e3
340¦¸ ¡À0.1% 125mW ¡À25ppm/¡æ 0603 1.6mm*850¦Ìm*550¦Ìm
VISHAY TNPW0603340RBEEN
340 OHM .1% 25PPM